KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13714227
*
nr 1371 4227
Aino Vastamäki
(1932-2003), Finland
Oljemålningar, 11 st, Aino Vastamäki (1932-2003), monogramsignerade. Olja på pannå, 14x14 ca
Aino Vastamäki, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2003.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 11 januari 2021
kl 19:16:34
- Konstnär/Designer
Aino Vastamäki
Aino Vastamäki, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2003.
Läs mer om Aino Vastamäki
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aino vastamäki olja på pannå oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:53
-
4021 Bricka
Bemålad, 1800-tal, 60x46 cm
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:11
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:11
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:49
*
Aino Vastamäki
Aino Vastamäki, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2003.
Läs mer om Aino Vastamäki
nr 1371 4227
Aino Vastamäki
(1932-2003), Finland
Oljemålningar, 11 st, Aino Vastamäki (1932-2003), monogramsignerade. Olja på pannå, 14x14 ca
Aino Vastamäki, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2003.
Följerätt | |
---|---|
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 11 januari 2021 |
- Konstnär/Designer
Aino Vastamäki
Aino Vastamäki, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2003.Läs mer om Aino Vastamäki
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aino vastamäki olja på pannå oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:53 -
4021 Bricka
Bemålad, 1800-tal, 60x46 cm
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:11
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:11 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:49